Basında Biz

Sporun ve Sporcunun Sağlığı Kolan British Hospital'e Emanet
Mart Ayı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sağlık alanında önemli hizmetler sunan Kolan British Hospital, Futbol Kulüpler Birliği ile protokol imzaladı.

Kolan British'te Başarılı Kalp Ameliyatları Katlanarak Artıyor
Eylül Ayı

Azerbaycan asıllı Rus ve KKTC vatandaşı Piyanist Rauf Kasimov da kendisini ülkemizin tanınmış kalp ve damar cerrahlarından Op. Dr. Hasan Birtan ve ekibine emanet etti.

Kolan British'te Başarılı Kalp Ameliyatları Katlanarak Artıyor
Eylül Ayı

Prof. Dr. Mehmet ÖZKAN ve ekibi tarafından minimal invaziv (küçük kesi) yöntemi ile yaptıkları başarılı ameliyatlara imzaya atmaya devam ediyor.

Tatil Yaparken, Sağlığınızı Göz Ardı Etmeyin!
Haziran Ayı

Bütün bir yıl beklediniz ve sonunda hak ettiğiniz tatile çıkıyorsunuz. Tüm bir senenin yorgunluğunu atacak ve yeni sene için enerji depolayacaksınız. Tatil boyunca keyfimizin kaçmasını hiçbirimiz istemeyiz.

Kolan British Diş Kliniği Doktoru Diş Hekimi Dr. Levent Devrim Üstün Diş Tedavisinde ve Estetiğindeki Son Uygulamaları Anlattı
Nisan Ayı

Aile ortamında, profesyonel yaklaşımlarla, dostça ağız ve diş sağlığı sorunlarına çare üretildiğinde hastanın yaşayabileceği stres azalır.

Plastik Cerrahi İle Kalıcı Estetik Çözümler
Mart Ayı

Tıptaki son gelişmeler sayesinde insan ömrünün uzaması, bireylerin daha güzel ve daha kaliteli yaşamaya ilişkin taleplerini yükseltmiştir.

Ivf Tüp Bebek Akupuntur (In-Vitro Fertilizasyon)
Şubat Ayı

Canlıların soylarını devam ettirebilmesi ve kendine benzer bireyler meydana getirmesi üreme olarak bilinir.

Son teknoloji ile Yapılan Kalp Ameliyatları Kuzey Kıbrıs’ta
Ocak Ayı

Kolan British Hospital Başhekimi, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı, Op. Dr. Harun Gülmez Passatempo’nun sorularını yanıtladı.