Genel Bilgiler

Şehir dışından gelen hastalar için:  Kolan British Hospital

Kolan British Hospital’a gelmeden önce hastalığınızla ilgili daha önce yapılan incelemeleri Kolan British Hospital’a gönderebilirsiniz. İlettiğiniz tüm dokumanlar ilgili hekim tarafından değerlendirildikten sonra, tedavi planı, süresi ve yaklaşık maliyeti hakkında bilgilendirileceksiniz. Tedavi için Kolan British Hospital’a gelirken İstanbul’a ulaşım için uçak, otobüs bileti rezervasyonu, konaklama, transfer ve tüm randevu süreçleriniz Kolan International Hospital tarafından organize edilir.

Güvenlik

Kolan Britisht Hospital’da güvenlik hizmetleri, huzurunuz ve rahatınız için 24 saat kesintisiz çalışır.

Otopark Kullanımı

Hastalar, hasta yakınları, aileleri ve diğer ziyaretçiler otoparktan yararlanabilirler.

Kayıp ya da Bulunan Eşya

Hastanemizin güvenlik görevlileri, ana giriş ve acil giriş kapılarında bulunur. Bir eşyanız kaybolduğunda veya başkasına ait bir eşyayı bulduğunuzda lütfen güvenliğe bildirin.

Sigara Politikası

Hastanemizde sigara içilmemesine yönelik bir politika izliyoruz. Bu nedenle tüm bina ve odalar dumana hassas detektörlerle korunuyorlar. Sigara içmek isteyen ziyaretçiler ve refakatçiler bahçede ayrılan özel alanı kullanabilirler. Hastanemizde bulunduğunuz süre içerisinde sigara içmediğiniz için teşekkür ederiz.

Market

Her türlü günlük gereksinimleriniz için çevredeki Süpermarket ve Marketlerden faydalanabilirsiniz.

Çiçek ve Oda Süsleme Hizmetleri

Hastanemize enfeksiyonu önlemek için canlı çiçek kabul edilmiyor. Bunun yerine adınıza gelen çiçekler hastanemiz tarafından saklanır ve çiçeğinizin yerine size bir kart gönderilir. Taburcu olurken de çiçeğiniz size teslim edilir. Oda süslemek için anlaşmalı olunan kurum ile irtibata geçebilirsiniz.

İstek ve Önerileriniz

Hastanemizde kaldığınız süre boyunca her türlü istek ve önerileriniz için çağrı merkezini arayabilir, Hasta Halkla İlişkiler birimine başvurabilirsiniz. İstek ve görüşlerinizi [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.