Tüp Bebek Merkezi

“Bebek sahibi olmak isteyen ama sorun yaşayan çiftler üremeye yardımcı tekniklerden faydalanırken fiziksel, duygusal ve sosyal çeşitli zorluklarla karşılaşmaktadırlar. Beklenilen mutlu sona kavuşmak için verilen özverili mücadelede pek çok sıkıntıya katlanılır: Doktor kontrollerine gelmek, çeşitli tahliller ve işlemlerden geçmek, ilaçlar kullanmak, işlemlerden sonra sonucun alınması için gergin bekleyiş süreleri, tedavinin getirdiği maddi yük, vs. Bu sıkıntılı ve bir o kadar da heyecanlı dönemi en rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmeniz için adım adım yanınızda olacağız.”

Kolan British Hospital Tüp Bebek Merkezi, alanında uzman hekimleri ile öncelikle gebeliğinize engel olan ya da gebeliğiniz sırasında oluşan sorunların neden kaynaklandığını araştırıyor. Sonrasında en uygun tedavi belirlenerek gereken herşey sırasıyla yapılmaya başlanıyor. Kadın doğum, embriyoloji, androloji , perinatoloji ve psikoloji alanında uzman hekimler ve diğer tüm çalışanları kocaman bir ekip , sizlerin mutlu sona ulaşması için emek veriyor.

Tüp bebek merkezimizde, transfer edilen embriyolar sürekli izlenebiliyor ve kontrol altında tutulabiliyor. Son yapılan bilimsel çalışmalar laboratuvar koşullarında ideal stabilizasyonun sağlanması ve sürekli takip yapılmasının gebelik oranlarını artırdığını gösteriyor. Kolan British Hospital Tüp Bebek Merkezinde en iyi sperm ve yumurtaların seçimine olanak sağlayan özel mikroskoplar, modern inkubatör ve embriyoskoplar, embryoların sürekli izlenmesini sağlayan alarm sistemleri gibi ileri teknolojili cihazlarla ve deneyimli bir ekiple bu koşullar sağlanabiliyor ve bu sistem içinde olumlu sonuç alma olasılıkları artıyor. “Erkek infertilite tedavisinin kadın infertilitesi tedavisine nazaran daha kolay ve başarı şansının daha yüksek olduğu öne çıkmaktadır.”

Erkek İnfertilitesi sözkonusu olduğunda yapılan araştırmalarda başlıca sebeplerin hormonal, genetik sebepler, geçirilmiş iltihabi hastalıklar, doğumsal anomaliler, çevresel ve kimyasal etkenler gibi sorunlar olduğu ortaya çıkıyor. Androlojik olarak gereken her türlü işlemin gerçekleştirilebildiği Kolan British Hospital’da modern tanı ve tedavi stratejileri uygulanıyor.